Робимо послуги якіснішими

Дата: 06.09.2018 15:43

Центр надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради постійно опікується якістю надання послуг населенню. Окрім розширення переліку послуг, задля покращення якості обслуговування населення, 4 вересня у приміщенні ЦНАПу, за ініціативи Недригайлівського селищного голови Остапчука І.В. був встановлений POS-термінал. Віднині, за наявності банківської картки, відвідувач  може сплатити адміністративний збір та державне мито прямо на місці. Наявність POS-терміналу дозволяє приймати до оплати всі типи  банківських карток, що значно прискорює проведення операції оплати і скорочує час надання адміністративної послуги.