Футбол. Недригайлівці грали у Бурині

Дата: 12.09.2018 08:42

8 вересня у Бурині відбувся матч між командами «Колос» з Бурині (володар Кубка Сумської області 2008 року) і ФК «Ветеран» з Недригайлова (чемпіон Сумшини з футболу серед ветеранських команд 40 і старші та бронзовий призер нинішнього сезону).

Буринські ветерани-футболісти перемогли з рахунком 4:1.
Заради справедливості відзначимо, що недригайлівські ветерани були значно старші за своїх опонентів.
А їхньому капітану Володимиру Псарьову днями виповниться 61 рік.
До слова, іменинник з команди «Колос» В’ячеслав Привалов від недригайлівських ветеранів у подарунок отримав футбольного м’яча, який вручив йому граючий тренер Юрій Сердюк.
Подаємо прізвища та імена всіх футболістів, які виходили на поле.
ФК «Ветеран» (Недригайлів): воротар – Валерій Громика, польові гравці – Олександр Любивий, Володимир Псарьов, Володимир Дремов, Микола Лобушко, Юрій Дяченко, Валерій Зимогляд, Володимир Кузченко, Євгеній Ісмаїлов, Олександр Коваль та Юрій Сердюк.

«Колос» (Буринь): воротар – Олександр Ткаченко, польові гравці – Сергій Нікітін, Сергій Ярощук, Ігор Макогонюк, Ігор Сердюк, Сергій Карпенко, Сергій Чернявський, Вячеслав Правалов, Віктор Шершак, Вячеслав Романенко, Сергій Овчинка,Микола Ткаченко, Володимир Чередник, Сергій Кислий, Віталій Нанаєв, Ярослав Костюк.

Матч у полі судив Владислав Однодворець з Путивля.

До речі, матч на Буринському стадіоні «Урожай» був першим поєдинком великого футболу у Бурині.

Адже чемпіонат Буринщини в нинішньому році не проводиться.

І уболівальники, безсумнівно, заскучали за грою на зеленому полі…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України