«Олімпійський урок» в Недригайлові

Дата: 21.09.2018 08:19
Кількість переглядів: 541

З метою популяризації олімпійського руху та олімпійських видів спорту, залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом  19 вересня 2018 року на базі Недригайлівського  КСК «Колос» пройшов відкритий «Олімпійський урок» за участю шкільних команд 8 і 9 класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів та Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ.

Учасники змагалися в бігові на 100 метрів, метанні м’яча, перетягуванні канату, стрибках в довжину з місця, мініфутболі. В загальному заліку перемогу здобула команда 9-А класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів, другими стали спортсмени 9 класу Хоружівського НВК, третє місце посіла команда 9-Б класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів. Призери та переможці змагань нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.