Недригайлів переміг Ромни

Дата: 26.09.2018 08:30

У Недригайлові відбувся товариський матч з міні-футболу, який був організований комітетом ветеранів футболу Недригайлівщини. У двобої зійшлися команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та «Сокіл» (Ромни).

Перед початком гри гравці команд привітали іменинника-ювіляра, ветерана спорту Олександра Шевченка, якому було вручено грамоту та пам’ятний подарунок.

До слова, ювіляр грав у складі роменської команди і відзначився красивим голом та результативною передачею.

А у підсумку цікавий поєдинок завершився мінімальною перемогою недригайлівців з рахунком 4:3.