Сумська область, Недригайлівський район

Робочий візит в Хоружівку

Дата: 01.10.2018 16:37

1 жовтня Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. відвідав Хоружівський старостинський округ, де провів робочу зустріч за участю директора Сумського центру профтехосвіти  державної служби зайнятості Гузя М.О.,представника Сумського обласного центру зайнятості Шевчуна В.С., директора Недригайлівської філії Сумського обласного центру зайнятості Ломонос А.Д. по питаннях підготовки до введення в експлуатацію навчального відділення центру профтехосвіти Сумського обласного центру зайнятості.

Також відбулася зустріч селищного голови з виконуючою обовязи старости Гордієнко О.М., в ході якої були обговорені питання благоустрою та належного санітарного стану на території старостинського округу.