День усиновлення – свято України

Дата: 03.10.2018 08:20

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку. Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи.

Так, з нагоди цього свята в неділю, 30 вересня, заступник Недригайлівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Сиротенко та начальник служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради Світлана Сопік відвідали ряд сімей, привітали їх зі святом та вручили дітям пам’ятні сувеніри та солодощі.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати  дітям, адже вони – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину.

Нехай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть нам у будівництві міцного довголіття нашої родини.