Іскри творчості запалюють серця

Дата: 12.11.2018 11:07

9 листопада 2018 року в КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» пройшли урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято -  визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

«Немає жодної людини, яка б була байдужа до прекрасного, ніжного, таємничого, загадкового та неповторного світу мистецтва. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву працівників галузі культури Недригайлівської об’єднаної територіальної громади культура рясно вродила вагомими духовними здобутками» - з такими словами звернувся до працівників  культури та майстрів народного мистецтва Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук . Почесними грамотами він відзначив учасника аматорського хорового колективу КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» Сергія Щербака, викладача художнього відділення КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради » Олексія Арістархова, завідувача Хоружівською сільською бібліотекою Людмилу Дериземлю.

З вітальними словами звернувся до присутніх голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій Панченко.

«Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті» , зазначила начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна Тимченко. Почесними грамотами вона нагородила колектив аматорського духового оркестру КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради», учасницю художньої самодіяльності Іваницького Сільського Будинку культури – філії Ніну Кірну, майстриню – вишивальницю з смт. Недригайлів Лілію Абаровську.

З найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулися директор КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради» Олена Дядченко, директор Хоружівського Будинку культури – філії Тетяна Григоренко. Чудову святкову  концертну програму працівникам культури подарували : гість з міста Суми Віталій Велітченко, дует баяністів КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради» та аматорський духовий оркестр КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради ».

КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради»