Зустріч з адміністраторами та державними реєстраторами

Дата: 16.11.2018 17:05

15 листопада в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради була проведена робоча зустріч  з адміністраторами та державними реєстраторами  на тему: «Державна реєстрація нерухомості та бізнесу через центри надання адміністративних послуг».

Доповідачами були начальник відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області Василь Петрик та начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області Тетяна Вишняк. У  ході зустрічі були розглянуті питання прийняття та видачі документів через фронт - офіс, вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації та порядок оскарження рішень, дії чи бездіяльності у сфері державної реєстрації. Під час зустрічі велася активна дискусія, під час якої в учасники зустрічі отримали відповіді та роз’яснення на всі хвилюючі питання.