Вітали працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2018 18:37

16 листопада у комунальному закладі «Центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» відбулися урочистості та святковий концерт до Дня працівників сільського господарства, який щорічно відзначається у третю неділю листопада відповідно до  указу Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93.

Від Недригайлівської селищної ради присутніх  на святі вітав заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Сиротенко. За особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, плідну співпрацю з об’єднаною територіальною громадою в питаннях благоустрою  грамотами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради та подарунками були відзначені жителі громади Василь Бабій, Олександр Петльований, Анатолій Авраменко.

Прекрасну концертну програму - самобутню творчість аматорських колективів,   жанрову багатоманітність з використанням різноманітних мистецьких засобів та стилів присутнім подарували представники Палацу культури "Хімік"- культурно - освітнього закладу міста Суми.