До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Дата: 04.12.2018 15:01

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Цьогорічні соціальні ініціативи по відзначенню Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в Недригайлівській селищній раді були спрямовані на те, щоб дізнатися про проблеми та потреби людей  з обмеженими можливостями та посприяти в їх вирішенні. Саме з цією метою було проведено ряд заходів. В навчальних закладах громади пройшли виховні години на тему доброти та толерантності, в бібліотечних закладах -  тематичні виставки літератури  на тематику милосердя, добра та поваги до людей з обмеженими фізичними можливостями.

Саме цього дня, 3 грудня, спеціалісти відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради разом з виконуючими обов’язків старост завітали до сімей де проживають люди з інвалідністю, дізналися про болючі питання які виникли в сім’ях та вручили матеріальну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та турботи.

Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.