Вивчення кращих практик регіонального та місцевого розвитку

Дата: 14.02.2019 14:05

13-15 лютого у Чернігівській області  відбувається навчальний семінар «Вивчення кращих практик регіонального та місцевого розвитку». Учасники навчального візиту - представники  об’єднаних територіальних громад  Сумської та Дніпропетровської областей - познайомляться з кращими практиками Сосницької та Батуринської громад, а також побачать,  як реформа децентралізації змінює Чернігів. Організаторами  навчального візиту є Сумський,  Чернігівський,  Дніпропетровський центри розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Під час навчань представники   об’єднаних територіальних громад  поділяться своїми  кращими напрацюваннями для подальшого використання учасниками семінару уже набутого досвіду колег для розвитку своїх громад.

Недригайлівську об’єднану територіальну громаду на заході представляє заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Акімов.