Вшанували Кобзаря у Хоружівці

Дата: 14.03.2019 09:19

Чимало років минуло з того часу, коли на українській землі, під українським небом, народився Тарас Шевченко… Великий пророк, Великий Українець, що належить до людей-світочів, знаний і шанований людством… Тарас Шевченко… Наш Кобзар… Геній, творець, мислитель…Славний син великого народу. Від хлопчика-кріпака до митця епохи – така його життєва дорога.

13 березня  в Хоружівському навчально-виховному комплексі   працівниками сільського будинку культури та сільської бібліотеки  до річниці з дня народження Тараса  Шевченка був проведений дитячий ранок «Нам світить геній Кобзаря» та година поезії «Шляхи Тарасової долі». Учениця п’ятого класу Сніжана Васько під супровід ліричної музики  прочитала уривки з творів Тараса Шевченка. Учні мали змогу перевірити свої знання  про поета, відповідаючи  на запитання вікторини та тести. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Директор Хоружівського сільського будинку культури  Тетяна Григоренко, завідувач Хоружівською сільською бібліотекою – філією  Людмила  Дериземля