ВЕСЕЛИМИ ПІСНЯМИ ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ НА ВІХОВОМУ

Дата: 18.03.2019 10:08

Весна – це час надії і сподівання, це – радість і впевненість в своїх силах. Отож давайте всі разом розтопимо лід холодної зими весняними піснями, гарним настроєм.
Минулої суботи, 16 березня, у приміщенні Віхівського сільського клубу (завідуюча Алла Волохова) відбувся святковий концерт, присвячений приходу весни.

Вихідного дня до центру маленького села сходилися та з'їзджалися з усіх куточків вулиць, щоб відвідати захід. Серед учасників - молодь села, тож рідні, не втрачаючи нагоди подивитись на своїх юних артистів, поспішали зайняти глядацькі місця. Окрім місцевих аматорів, завітали з художніми номерами народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Кумасі" Курманівського СБК, Валентина Острівна, Євгенія Кузьменко, Інна Сторчака, Юлія Пушкарь. Родзинкою свята стала сценка "Параска і Палажка та їх чоловіки" у виконанні драматичного гуртка Віхівського СК.
Організатори висловлюють подяку депутату Недригайлівської селищньої ради Володимиру Сергієнку за допомогу у підвезенні артистів.