Жменька сміху дітям на втіху

Дата: 11.04.2019 15:32

Сміх продовжує життя! Три хвилини сміху замінять п’ятнадцять хвилин ранкової гімнастики. Головний секрет збереження хорошого настрою полягає в тому, щоб не дозволяти дрібницям турбувати нас, і разом з тим, цінувати ті маленькі радощі, які ми часто пропускаємо в нашому повсякденному житті.

Так нещодавно в Зеленівському сільському клубі  відбулася дитяча розважальна програма "Жменька сміху дітям на втіху". В ході розважальної програми проводилися конкурси, за які маленькі учасники отримували подарунки, а також  ігри, в яких вони із задоволенням брали участь. Діти були дуже активними та позитивно налаштованими. По закінченню заходу відбулася дискотека.