Привітали ветеранів напередодні свята

Дата: 08.05.2019 10:51

7 травня Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук разом з головою Недригайлівської райдержадміністрації Сергієм Панченком, головою ветеранської організації Василем Кріпаком, депутатом Недригайлівської селищної ради Віктором Бордуном відвідали ветеранів селища, а саме: інваліда Великої Вітчизняної війни Шаповала Василя Івановича та  учасника бойових дій   Доценка Петра Андрійовича.

Ветерани, які були живими учасниками подій Великої Вітчизняної війни, проживають у сім’ях і мають належний догляд. Керівники побажали ветеранам міцного здоров’я, великої людської шани і мирного неба над головою та вручили квіти, подарунки, продуктові набори.

Депутатський корпус, виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради вітають ветеранів з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  та бажають  усього найкращого!