Спасибі вам за труд неоціненний

Дата: 14.05.2019 17:01

Жіночі руки – споконвічний символ тепла, ніжності й турботи. Серце жінки – невичерпне джерело милосердя, доброти і великодушності. Саме тому професія медсестри стала майже винятково жіночою. Бо потребує вона і жертовності, і готовності завжди прийти на допомогу, і неабиякого терпіння та витримки.

Медсестра – не просто професія, це стан душі. Здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню.

14 травня  з нагоди Міжнародного дня медичної сестри в КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» відбулися урочистості та святковий концерт за участю представництва з усієї області.     Зі словами подяки виступив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук,  який щиро побажав всім  здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя. Він вручив подарунки та  почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю в справі надання медичної допомоги населенню, відданість своїй справі сестрі медичній процедурного кабінету хірургічного відділення Недригайлівської ЦРЛ Оксані Миненко,  сестрі медичній загальної практики -  сімейної медицини АЗПСМ смт Недригайлів Валентині Чичоті, старшій сестрі медичній стоматологічного відділення Недригайлівської ЦРЛ Олені Барсук. Відчути свою силу, свою необхідність і користь для суспільства побажали заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій Васильченко, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, головний лікар Недригайлівської ЦРЛ Ігор Пономаренко, представники обласних структур, які вручили грамоти кращим представникам галузі медицини.

Святкову та цікаву    концертну програму  подарували учасники художньої самодіяльності Лебединського медичного училища.  Щирими та гарячими оплесками глядачі підтримували артистів. Захід  пройшов у   теплій та дружній атмосфері.