Свято дитинства у Хоружівці

Дата: 31.05.2019 15:23

31 травня у Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей. Директор Центру Валентина Миколаєнко у своєму виступі  побажала дітям успішно навчатися та активно відпочивати влітку, а також виконала почесну місію, вручивши грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації вихователю дитячого центру Світлані Кургуз. Депутат сумської обласної ради Віра Лаврик  подарувала дітям солодощі та дитячу святкову анімацію. Присутня на святі в.о. старости Хоружівського старостинського округу Ольга Гордієнко привітала присутніх на святі від імені Недригайлівської селищної ради та Хоружівського старостинського округу.

Вихованці закладу підготували чудову святкову програму, порадували глядачів піснями про дитинство та Україну, танцювальними композиціями та гумористичними мініатюрами