Відбулася апаратна нарада

Дата: 11.06.2019 13:28

11 червня 2019 року заступником Недригайлівського селищного голови В.Акімовим  була проведена апаратна нарада з старостою, виконуючими обов’язки старост старостинських округів, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів та відокремлених структурних підрозділів селищної ради, на якій було обговорено поточні питання роботи ради, а саме: обкошування та підсипки доріг в населених пунктах громади, наповнення селищного бюджету та сплату податків сільгоспвиробниками, які працюють на території ради, розширення центральної частини селища та інші .

Начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради І. Постоєнко ознайомив присутніх з розпорядженням голови Сумської ОДА «Про проведення перевірки здійснення виконавчими органами  Недригайлівської  селищної  ради  Недригайлівського району Сумської області делегованих повноважень органів виконавчої влади».