Виконком 20 червня

Дата: 20.06.2019 15:41

20 червня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де були розглянуті  питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у Недригайлівській селищній раді   за підсумками роботи І півріччя  2019 року», «Про стан дотримання   Закону   України   «Про охорону   навколишнього природного  середовища»  на   території Недригайлівської  селищної ради»,  «Про хід виконання селищної комплексної Програми «Правопорядок на 2017-2020 роки», «Про хід виконання селищної програми «Молодь» на 2017-2020 роки»,  «Про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Недригайлівської селищної ради».

Члени виконкому затвердили Положення  про надання платних     послуг        в        закладах            культури   Недригайлівської селищної ради, обговорили  організаційні питання підготовки свята  «Купала», затвердили склад комісії селищної ради по відбору кандидатів на отримання довгострокових кредитів по cелищній цільовій програмі «Власний дім»,  надали дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації  «Нове будівництво вуличного освітлення на сонячних батареях в смт Недригайлів Сумської області (вул. Лесі Українки,       вул. Молодіжна)», розглянули інші питання, що стосувалися соціального захисту населення.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор Постоєнко, начальник відділу земельних ресурсів селищної ради Сергій Волохов, старший лейтенант поліції Недригайлівського відділення поліції дільничний офіцер поліції Недригайлівського ВП Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області Віталій Якименко,  спеціаліст І категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Вадим Покотило, начальник Служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік, начальник відділу з питань культури, релігій і туризму Анна Тимченко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Долуда, начальник і   фахівець із соціальної роботи відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко та Маргарита Пулях, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Віталій Клименко, спеціаліст відділу управління майном та житлово-комунального господарства селищної ради Олександр Гриценко.

Голова виконавчого комітету Ігор Остапчук особливу увагу звернув на  охорону   навколишнього природного  середовища, проблемні питання водопостачання в селищі, дотримання правопорядку, вирішення молодіжних питань. Зокрема, йшлося про створення молодіжної громадської організації, недопущення продажу алкогольних та тютюнових напоїв неповнолітнім, активізацію  роботи з молоддю, організацію змістовного дозвілля.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли заступник голови виконавчого комітету Анатолій Сиротенко, члени виконавчого комітету Валентин Акімов, Ірина Постоєнко, Анатолій Чорненко, Ігор Криштоп.