Виконком 14 серпня

Дата: 14.08.2019 13:37

14 серпня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головним стало  питання «Про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за підсумками роботи  І півріччя 2019 року». Виступаючи перед присутніми, голова виконавчого комітету селищної ради Ігор Остапчук проінформував, що у 2019 році на території Недригайлівської селищної ради діють 19 програм (у 2017 – 12, у 2018 - 16); за І півріччя 2019 року затверджені показники по доходах вцілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 100,0%. Ігор Вікторович звернув увагу на виконання статей  27 – 38 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», що стосуються здійснення виконавчими органами селищної ради делегованих повноважень, зокрема, повноважень у сфері соціально – економічного і культурного розвитку, планування та обліку, бюджету, фінансів і цін, управління комунальною власністю, житлово – комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, будівництва, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, соціального захисту населення, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Члени виконкому також затвердили протокол селищної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

З питань порядку денного перед присутніми, крім голови виконавчого комітету селищної ради Ігоря Остапчука,  виступили заступник голови виконавчого комітету Анатолій Сиротенко, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко та ін.