Заходи до Дня Незалежності України в Гринівці

Дата: 27.08.2019 15:14

24 серпня  в Архангело – Михайлівській церкві  села Гринівка  з молитвою за Україну розпочалось святкування знаменної дати, пройшов молебень  за усіма, хто поклав своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Після цього в Гринівському сільському клубі  відбувся святковий концерт до Дня Незалежності  України за участю учнів Гринівського НВК I-III ст.

Учасники свята одягли вишиванки. У фойє  сільського клубу відбулася виставка квітів, картин  народних умільців.

З нагоди Дня Незалежності  України  учасників свята та жителів Гринівського старостинського округу  щиро вітала виконуюча обов’язки старости Гринівського старостинського округу Галина  Черевко.

Завідувач Гринівським сільським клубом Тетяна Середа