Взято участь у нараді

Дата: 13.09.2019 15:34

12 вересня 2019 року Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук та спеціаліст – державний інспектор з праці відділу праці та соціального захисту населення Марина Голінко прийняли участь у нараді на базі Сумської обласної ради  з приводу прийняття Кабінетом Міністрів України Постанови № 823 від 21 серпня 2019 року «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

У ході наради  було отримано інформацію про практичне застосування норм постанови  КМУ від 21.08.2019 № 823 Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», про продовження запровадження реформ в галузі соціального населення у новостворених ОТГ, про заходи щодо соціального захисту безробітних на території ОТГ, про дотримання законодавчо - правових норм при виплаті матеріального забезпечення  за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, про реалізацію вимог чинного законодавства з питань захисту прав дітей в кожній ОТГ.