Селищним головою проведено апаратну нараду

Дата: 07.10.2019 15:33

7 жовтня Недригайлівським селищним головою Ігорем Остапчуком проведено апаратну нараду із  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради,  в.о. старост старостинських округів.

Апаратна нарада розпочалася з обговорення питання про підготовку до опалювального сезону закладів освіти та культури, в якому взяли участь начальник відділу з питань культури, релігій та туризму А.Тимченко, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту С.Сердюк, директор Недригайлівської СЗОШ I-III ступенів Н.Колоусова, заступники селищного голови В.Акімов та А.Сиротенко.

Крім цього, на нараді обговорювались питання проведення тендеру на автобусні перевезення, темпи ремонтних робіт по Недригайлівській СЗОШ,  встановлення вуличного освітлення та інші.

Під час наради селищний голова  звернув увагу учасників наради на жорстку економію бюджетних коштів на всіх напрямках діяльності громади.

По закінченню апаратної наради керівником громади були дані доручення відповідальним посадовцям по вирішенню питань, які виносились на нараду.