Оргкомітет з проведення свята Дмитра

Дата: 23.10.2019 08:40

22 жовтня у Недригайлівській селищній раді відбулося чергове засідання оргкомітету з питань проведення свята Дмитра. Як і зазначалося раніше, свято Дмитра буде проведене 8 листопада, у релігійне  свято великомученика Дмитра, у центрі селища Недригайлів. Торгівля буде здійснюватися по вулиці Щебетунів. Урочисте відкриття свята – о 10.00. Оргкомітет проводить підготовку до свята: проходить запрошення гостей, підприємців, народних майстрів, у тому числі,  і з інших регіонів, будуть організовані різноманітні конкурси, концерт, розіграш лотереї, «козацькі» розваги, конкурс вареників та ін.