Відбулися громадські слухання

Дата: 24.10.2019 10:06

23 жовтня у приміщенні Недригайлівської селищної ради відбулися відкриті громадські слухання з обговорення  містобудівної документації «Детальний план частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправочної станції».

Про містобудівну документацію доповідав розробник проєкту   - архітектор з м. Суми Сергій Рєзніков, який розповів про особливості забудови зазначеної земельної ділянки та перспективи розвитку регіону селища в подальшому.

На місці, де заплановано будівництво автозаправної станції, передбачається асфальтування дороги, освітлення, благоустрій території та проведення водогону з вул. Незлежності.

Більшістю голосів проект було схвалено та погоджено для подальшого надання на розгляд обласної містобудівної ради.