Відремонтували дорогу Гринівка - Маршали

Дата: 20.11.2019 16:24

За ініціативи Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, враховуючи неодноразові звернення до начальника управління інфраструктури Сумської облдержадміністрації  Володимира Дудченка, вдалося залучити кошти державного підприємства  «Дороги Сумщини» та провести ремонт дороги Біжівка – Маршали на ділянці Гринівка - Маршали протяжністю   5 км., яка довгий період перебувала  у незадовільному стані та унеможливлювала якісне маршрутне сполучення між селами.

Роботи виконані  силами філії "Недригайлівський райавтодор" ДП "Сумський облавтодор" ВАТ "ДАК" Автомобільні дороги України".

Виконуюча обов’язки старости Маршалівського старостинського округу Валентина Дяченко, жителі Маршалівського старостинського округу  висловлюють подяку Недригайлівському селищному голові Ігорю Остапчуку, начальнику управління інфраструктури Сумської облдержадміністрації  Володимиру Дудченку, в.о. начальника філії «Недригайлівський  райавтодор» Анатолію Смоленському за порозуміння і підтримку у вирішенні життєво важливого питання.

В. о. старости Маршалівського старостинського округу Валентина Дяченко