Апаратна нарада 26 листопада

Дата: 26.11.2019 17:10

26 листопада у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом  Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука із  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, керівниками комунальних підприємств, старостою, в.о. старост старостинських округів.

На нараді  йшлося про роботу закладів освіти та культури, був обговорений хід будівельних робіт у Недригайлівській школі, реалізація ряду проектів,  зокрема, з енергозбереження, питання надання якісних соціальних послуг, землевпорядкування,  інші питання життєзабезпечення громади.

Учасники апаратної наради прозвітували про проведену за минулий тиждень роботу та озвучили плани на найближчий час, серед яких найголовніші – проведення заходів з благоустрою, розробка Програми соціально-економічного розвитку селищної ради, підготовка до проведення ряду культурно-масових, спортивних заходів, участь у благодійній акції «Миколай про тебе не забуде» зі збору одягу, взуття, продуктів харчування  та інших життєво необхідних речей для незахищених верств населення.     Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук наголосив на  підготовці до проведення циклу новорічно-різдвяних свят, зокрема, встановлення центральної ялинки, а також звернув увагу на якісне проходження опалювального сезону.