Усі чекають Миколая, він у гості поспішає

Дата: 19.12.2019 16:37

Найулюбленіше свято малих і дорослих  - День Святого Миколая. З самого ранку  в дитячому садочку лунала магічна, святкова  музика, яка сповіщала про чарівне свято Миколая. У атмосфері радості, добра і любові 19 грудня в Іваницькому ДНЗ дитячий садок «Сонечко» пройшов ранок «Миколай іде  - свята веде».   Дітки весело зустріли Миколая піснями, танцями та віршиками.  Він  зрадів малюнкам, які діти заздалегідь намалювали для нього. А також Миколай дізнався про бажання та мрії малят з листів, які вони написали йому.

З розважально – ігровою програмою «Всі чекають Миколая, він у гості поспішає» на свято завітали працівники культури Іваницького старостинського округу.  Цікаво та змістовно провели  ігри та конкурси, подарували солодкі подарунки та книжечки.

Діти  були ознайомлені з історією виникнення свята, з його звичаями та обрядами.  За доброю українською традицією наших пращурів дітки своїми руками виготовили печиво «Миколайчики»  у формі ялинок, янголів, коників.

Святкова програма закінчилась обіцянками дітей Святому Миколаєві бути слухняними, чемними, добрими.  Діти будуть чекати  доброго дідуся цілий рік з нетерпінням, бо Миколая люблять усі.