Сумська область, Недригайлівський район

Відбулася апаратна нарада

Дата: 24.02.2020 15:19

24 лютого 2020 року   заступником Недригайлівського селищного голови Валентином Акімовим була проведена апаратна нарада з виконуючими обов’язки старост старостинських округів селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів та відокремлених структурних підрозділів

Пріоритетними до розгляду на нараді стали питання житлово-комунального господарства, зокрема,  надання послуг з управління багатоквартирними будинками ТОВ «Житлосервіс груп» та дано доручення відповідальним працівникам вивчити питання розробки проекту програми підтримки створення ОСББ на території громади , облаштування тротуарів в центрі селища, внесення змін до правил благоустрою, стан заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів КП «Недригайлівводосервіс».

Крім цього були розглянуті питання підготовки до пленарного засідання ради та виконавчого комітету.

Далі учасники  наради заслухали та обговорили виконання основних заходів, які відбулися на території громади минулого тижня та заплановані на поточному тижні.

По закінченні апаратної наради заступником селищного голови Анатолієм Сиротенком було проведено засідання оргкомітету по підготовці свята Недригайлівська Масляна.