Створюєте нове робоче місце, працевлаштовуєте безробітного – отримайте компенсацію єдиного внеску

Дата: 02.03.2020 14:28

Роботодавці, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці громадян на нові робочі місця, а також суб’єкти малого підприємництва, які за направленням центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менш ніж на два роки, мають право на компенсацію єдиного соціального внеску.

Порядок компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. за №347.

Компенсація виплачується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Для отримання компенсації роботодавцю потрібно звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації.

Телефон для довідок Недригайлівської районної філії Сумського обласного центру зайнятості: 0545552184.