Сумська область, Роменський район

ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) продемонстрували змістовний футбол

Дата: 26.06.2020 09:06
Кількість переглядів: 580

Перенесений матч 1 туру у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) відбувся 24 червня 2020 року на краснопільському стадіоні «Колос».Поєдинок між ФК «Явір» та ФК «Недригалів-Барса-2003» був завершальний матчем 1 туру чемпіонату. Відразу відзначимо, що обидві команди є дебютантами Вищої ліги нинішнього сезону. Минулого сезону ФК «Явір» став бронзовим призером першості в Першій лізі. А команда ФК «Недригайлів-Барса-2003» створена не так давно, фактично за кілька місяців до початку чемпіонату.

–Нинішнього сезону головне завдання «обкатати» молодих футболістів, дати їм шанс проявити себе на досить високому рівні, згуртувати команду, – зауважує Ігор Остапчук, голова Недригайлівської ОТГ, – продемонструвати добротну гру… І, звичайно ж, повернути уболівальників на наш стадіон «Колос», щоб вони насолоджувалися великим футболом, за яким уже всі заскучали… Саме Недригайлівську об’єднану територіальну громаду й представляє ФК «Недригайлів-Барса-2003» в чемпіонаті Сумщини з футболу нинішнього року.

У середу на краснопільському стадіоні «Колос» в 1 турі першого кола й зійшлися ці команди – ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003».

Передбачалося, що гра буде цікавою та змістовною, бо на полі, як мовиться, були «слав майстерності й досвіду та юнацького запалу». В основному передбачення справдилися. Гравці обох команд з перших хвилин почали демонструвати технічний та змістовний футбол. І навіть стало зрозуміло, що швидкий гол у ворота когось із суперників не забариться. Так воно й сталося на 9 хвилині. У воротах гостей «розписався» Антон Кончаков.

І майже до кінця першого тайму точилася тактична гра – до нового гола.

І м’яч опинився у воротах господарів.

Автором його на 38 хвилині став Богдан Бакляк.

Здавалося, що перша половина гри з рахунком 1:1 й закінчиться.

Проте з таким результатом не погоджувалися краснопільці. І за дві хвилини до перерви гол на свій рахунок записав Олег Корж – 2:1.

У другому таймі нагоди для взяття чужих воріт мали гравці обох команд. Та, як кажуть, досвід на ринку не купиш, він приходить до людини з роками. Цю істину підтвердив і один з найдосвідченіших футболістів поєдинку Володимир Торба.

Саме його гол у ворота команди з Недригайлова на 72 хвилині і став вирішальним.

Таким чином, досить напружений, змістовний і цікавий матч закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів.

На жаль, його не могли спостерігати чисельні прихильники футболу, бо через карантинні заходи і матч в Краснопіллі відбувся без уболівальників.

До речі, не так давно ФК «Явір» та ФК «Недригайлів-Барса-2003» вже грали поміж собою. Правда, то був контрольний матч, який закінчився внічию – 1:1.

Проанансуємо: у 2 турі ФК «Недригайлів-Барса-2003» вдома зіграє з ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

Цей матч відбудеться в суботу, 27 червня 2020 року.