Конституція – основа демократії та прав людини

Дата: 28.06.2020 10:01

28 червня з нагоди Дня Конституції України, дотримуючись карантинних норм,  відбулося покладення живих квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку за участю керівників районної та селищної рад. Покладення до пам’ятних місць за участю представників старостатів пройшло у населених пунктах старостинських округів.

До свята у бібліотечних, клубних, загальноосвітніх закладах громади пройшли онлайн-заходи: фестиваль «Яскрава молодь Недригайлівщини  – майбутнє України», відеопривітання  вихованців комунального закладу «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості» з Днем Конституції «Мої мрії», флешмоб «Моя улюблена стаття Конституції України» у комунальному закладі «Недригайлівська публічна бібліотека», правова абетка «Дітям про Конституцію» у відділі обслуговування  дітей, книжкові виставки «Українська Конституція: уроки минулого і реалії сьогодення» у Хоружівській, Іваницькій сільських бібліотеках-філіях, книжковий екскурс «Живи та міцній, Українська Державо!» у Кулішівській, Гринівській сільських бібліотеках – філіях, акція  «Україна починається з мене» у комунальному закладі  «Недригайлівський центр культури і дозвілля»,  літературна музична вітальня «Тобі, Україно, пісні солов’їні» у Іваницькому СБК – філії, виставка декоративно - ужиткового мистецтва  «Україна в вишиванках»  у Кулішівському СК – філії.