Футбол. Чемпіонат області.Вища ліга

Дата: 01.07.2020 10:45

У вищій лізі зіграли чотири матчі другого туру:

ФК «Недригайлів-Барса-2003» 1:3 ФК ТОВ «Велетень» (Глухів)

Голи: Старченко Денис (45′), Одинець Сергій (аг77′, 89′), Велієв Агіл (79′)

ФК «Ромни» 1:2 «Україна-Аграрна» (Токарі, Сумський район)

Голи: Радченко Владислав (19′) — Гученко Віталій (+90’+4′), Атаманюк Артем (90+5′)

«Колос» (Северинівка, Сумський район) 1:1 «Альянс-2»

Голи: Бабинін Сергій (21‘) – Тодор Артур (44’)

«Явір» (Краснопілля) 1:1 ФК «Кролевець»

Голи: Шелест Ігор (49′) — Соломський Юрій (3’)

Матч на недригайлівському КСК «Колос» між дебютантом ФК «Недригайлів-Барса-2003» та одним з лідерів минулорічного чемпіонату області – ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) розпочався досить жваво.

Та це, мабуть, і не дивно, бо обидві команди в 1 турі зазнали поразок, і прагнули довести, що програші – то випадковість.

А ще в недригайлівців у складі чимало молодих, але амбітних футболістів. І, зрозуміло, що юні гравці не тільки хочуть себе добре зарекомендувати, а й довести, що вони налаштовані на перемоги, а не бути статистами ліги. Вони це й підтвердили в матчі. І забили, як мовиться, м’яч у роздягальню.

Це зробив Денис Старченко. І такий рахунок тримався до 77 хвилини.

У глухівській команді є й молоді, але більшість тих футболістів, які вже мають успіхи в чемпіонаті Сумщини з футболу, виступаючи у Вищій лізі.

Відомо, що у футболі досвід відіграє неабияку роль. І це підвередили глухівські футболісти. Протягом двох хвилин – 77 та 79 – Сергій Одинець зрівняв рахунок, а досвідчений, відомий футболіст у області Агіл Велієв вивів гостей уперед.

І господарі так вже й не змогли оговтатися від такого несподіваного повороту подій, і на 89 хвилині ще один м’яч залетів до їхніх воріт. Його автором знову став Сергій Одинець, теж, до слова, досвідчений футболіст, який пограв у відомих українських клубах…