Відбувся 3 тур у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу

Дата: 06.07.2020 14:25

У суботу, 04 липня 2020 року, відбувся 3 тур чемпіонату Сумської області з футболу серед команд Вищої ліг. У Кролевці молода команда ФК «Недригайлів-Барса-2013» з Недригайлова, яка за кілька днів до початку чемпіонату у Вищій лізі, вскочила до елітного футбольного потягу, зустрілася з місцевим ФК «Кролевець».Кролевчани вже не один рік грають у «вишці», і займають доволі високі місця. Були вони й призерами чемпіонатів. Тому даний матч повинен був підтвердити, чи команді з Недригайлова під силу грати з досвідченими колективами, а чи – ні. Так, були епізоди, коли недригайлівці поступалися господарям, але були й проміжки часу, коли вони й домінували на полі.А під кінець поєдинку, створивши кілька небезпечних моментів у воріт суперників, гості скористалися одним з них ефективно.

У ворота господарів на 81 хвилині матчу було призначено пенальті. Його чітко реалізував Богдан Тесленко.

А до цього моменту перед вели кролевчани. На 67 хвилині забитим голом у них відзначився Віталій Лобас.

Словом, цей поєдинок підтвердив, що команда ФК «Недригайлів-Барса-2013» не є статистом у «вишці», а вже нині має досить конкретний малюнок гри, створюючи чимало небезпечних моментів у воріт своїх суперників. Так було і в попередніх матчах проти ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

Поки що молодим, але амбітним футболістам з Недригайлівської ОТГ не вистачає, безсумнівно, досвіду в таких серйозних турнірах.

Проте, як мовиться, досвід то є справа наживна…

Наступний 4 тур у Вищій лізі чмпіонату Сумщини з футболу відбудеться в суботу, 11 липня 2020 року.

Нагадаємо, що через карантинні заходи, маичі відбукваються без уболівальників.