Обговорили перспективи реалізації проєкту ремонту дороги на умовах співфінансування

Дата: 06.08.2020 15:27

5 серпня у Недригайлівській районній державній адміністрації відбулася спільна нарада голови Недригайлівської райдержадміністрації Володимир ДІХТЯРА, Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з місцевими підприємцями.

Під час наради була обговорена перспектива реалізації проєкту по поточному та середньому ремонту автодороги загального користування державного значення (Н-07 Київ — Суми — Юнаківка, на ділянці смт Недригайлів) спільно з представниками малого та середнього бізнесу на умовах співфінансування. Задля втілення цього проєкту проведені зустрічі, перемовини як з фізичними особами - підприємцями, так і з керівниками сільськогосподарських підприємств.

Завдяки позитивно налаштованим  представникам бізнесу та плідній  співпраці з органами влади, реалізувати проєкт цілком можливо вже найближчим часом.