У центрі уваги виконавчого комітету - діти

Дата: 07.09.2020 16:58

7 вересня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, на якому були розглянуті питання про доцільність влаштування  дітей на цілодобове перебування до   пансіонату КЗСОР - Штепівський  навчально  -  реабілітаційний центр Сумської області.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили начальник відділу освіти, сімї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК,  начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК.

Враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, заяви батьків, були прийняті рішення про подальше влаштування 2-х дітей до  Штепівського навчально - реабілітаційного центру Сумської області.