Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок Недригайлівської селищної ради!

Дата: 14.09.2020 13:45

Відповідно до Податкового кодексу України п.287.2 ст.126 ПКУ, продовжується сплата земельного податку з фізичних осіб за 2020 рік.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти та ін.

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись до Недригайлівської селищної ради. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов’язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку.

Шановні громадяни, для уникнення штрафних санкцій, просимо своєчасно сплачувати нараховані суми земельного податку!