26 листопада відбулася перша сесія Недригайлівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 27.11.2020 12:00

Відкрила сесійне засідання  голова Недригайлівської селищної територіальної комісії Коробка Лариса Григорівна, яка ознайомила присутніх із результатами місцевих виборів  25 жовтня  2020 року до Недригайлівської селищної ради.

Так, Недригайлівським селищним головою було обрано Волкова Костянтина Володимировича. Також Лариса Григорівна оголосила склад депутатського корпусу Недригайлівської  селищної ради VIII скликання, затвердженого ТВК.

Представляти інтереси мешканців Недригайлівської громади будуть 26 депутатів від семи осередків політичних партій.

Депутат Недригайлівської селищної ради Осінній Олександр Сергійович зачитав текст присяги депутатів.  Також, вступаючи у свої повноваження,  присягу перед присутніми склав новообраний  селищний голова.

За пропозицією селищного голови та за результатами  таємного голосування секретарем Недригайлівської селищної ради обрано Постоєнко Ірину Віталіївну.

Далі депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного, а саме: утворили  постійні комісії Недригайлівської  селищної ради; затвердили  Положення про постійні комісії селищної ради, Положення про старосту, внесли зміни до рішення ради «Про утворення старостинських округів Недригайлівської селищної ради», прийняли рішення про початок реорганізації селищної та сільських рад .

Також депутатами було заслухано програмні засади кандидатів на посади заступників селищного голови та старост.

Питання призначення посадових осіб Недригайлівської селищної ради та решту питань порядку денного було перенесено депутатським корпусом на друге пленарне засідання.