Вітання Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 08:00

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України! Це свято має особливе значення, адже Україна зараз зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність.

Боронять  рідну землю на сході держави від агресорів сьогодні і наші земляки у складі Збройних Сил України та в бойових загонах добровольців.

Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ми завжди будемо пам’ятати подвиг наших земляків Олександра ШОВТУТИ, Сергія ГРИБЕНИКА, Євгена КЕРЕЧАНИНА!

Щиро бажаю миру та спокою військовослужбовцям, ветеранам Збройних сил України, здоров’я та злагоди вашим родинам!

Зі святом Вас!

З повагою Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ