Вітання Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА з Днем соборності України

Дата: 21.01.2021 15:35

Шановні земляки!

Щороку 22 січня відзначається День соборності України. Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України.

Це свято - усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, наші військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора. Збройні Сили України знову протистоять ворогу та відстоюють соборність і самостійність України.

Висловлюю велику вдячність усім, хто у скрутні часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів. Ми ніколи не забудемо подвиг наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, здоровя. Нехай віра в соборну Україну надихає  на нові звершення заради процвітання рідного краю!

Недригайлівський селищний голова       Костянтин ВОЛКОВ