Запрошуємо до участі у формуванні громадської думки

Дата: 08.02.2021 14:39

28.01.2021 відбулася 4 сесія VІІІ скликання Недригайлівської селищної ради, на якій було розглянуто питання «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул.Заболотівка, вул.Незалежності, вул.Спортивна для розміщення автозаправної станції». В процесі обговорення питання, враховуючи інтереси жителів вулиць  Заболотівка (гр.Токаренко) та Першотравнева (гр. Потіна),  депутатський корпус вирішив перенести розгляд даного питання на наступне  пленарне засідання ради та вивчити громадську думку жителів в цілому.

Пропонуємо для вашого обговорення візуалізацію запланованої  газової міні-АЗС з надземними резервуарами 2х5 м3, з благоустроєм навколишньої території. Запрошуємо до участі у формуванні громадської думки (ЗА - з обрунтуванням , НІ - з обгрунтуванням).