НАШІ ДІВЧАТА ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВИЛИ НЕДРИГАЙЛІВЩИНУ НА ТУРНІРІ З ФУТЗАЛУ

Дата: 09.03.2021 13:34

У суботу 6 березня, напередодні напередодні прекрасного, ніжного, весняного свята – 8 березня, вихованки Недригайлівської ДЮСШ взяли участь у традиційному турнірі з футзалу серед дівчат пам’яті колишнього директора Краснопільської ДЮСШ, тренера – Віри Григорівни Стрикиці, який відбувся в селищі Краснопілля.

Змагання проходили по двох вікових групах: 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н.

У турнірі прийняли участь дівчата з Сум, Конотопу, Краснопілля та Недригайлова.

Після урочистого відкриття турніру розпочалися ігри між командами, які були сповнені багатьма цікавих ігрових моментів, дівчата проявили високу футбольну майстерність, повну самовіддачу грі.

У підсумку старші вихованки Недригайлівської ДЮСШ зайняли 3 місце, менші - 4 місце.

Кращими гравцями Недригайлівської ДЮСШ стали Валерія РИЖКОВА, Анна ОЛІЙНИК.

В очах юних футболісток світилися іскорки щастя, долунали захоплені розмови спортсменок про змагання, з обличчя не зникали посмішки.

Недригайлівська ДЮСШ дякує Недригайлівській селищній раді за фінансову підтримку.