СТОП, БУЛІНГ

Дата: 12.03.2021 09:05

«СТОП, БУЛІНГ» останнім часом чути стало постійно.

Під гаслом цих знайомих на теперішній час, але влучних слів, з метою запобігання порушень прав та інтересів дітей 11 березня головний спеціаліст Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру БВПД Вадим ТЕРЕЩЕНКО ознайомив учнів Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з темою «Булінгу в шкільному середовищі», детально розповів та охарактеризував його види, крім того наголосив на юридичній відповідальності за вчинення відповідних діянь булера стосовно жертви.

Довідково:

Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою:

вул. Сумська, 13, смт Недригайлів,Сумська область, тел. 5-25-28, 5-25-29 з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Роменський район.

E-mail: nedryhailivske@legalaid.sm.ua