З ПОНЕДІЛКА 22 БЕРЕЗНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ТА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 19.03.2021 16:55

19 березня відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради в якому взяли участь представники відділу освіти селищної ради, Держпродспоживслужби та Недригайлівської лікарні стосовно дистанційного навчання закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів.

За результатами засідання було прийнято рішення з 22 по 26 березня включно перевести заклади загальної середньої освіти (Недригайлівську СЗОШ, Тернівську ЗОШ (філію) та позашкільні заклади (БДЮТ та ДЮСШ) на дистанційне навчання (5-11 класи) у зв’язку з складною епідемічною ситуацією пов’язаною з поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.