КОЖЕН, ХТО ПРАЦЮЄ У ГРОМАДІ, МАЄ ЯКІСНО ТА ДОБРОСОВІСНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ НА БЛАГО ЖИТЕЛІВ

Дата: 05.04.2021 16:15

5 квітня у залі засідань місцевої влади відбулася апаратна нарада під керівництвом Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА.

На нараді говорили про продовження активної роботи по благоустрою та упорядкуванню населених пунктів Недригайлівської громади. Підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період у всіх сферах життя громади.

Костянтин ВОЛКОВ акцентував увагу керівників установ, підприємств, організацій, працівників апарату селищної ради та старост на тому, що будь-яка робота має бути виконана з повною віддачею та спрямованою на розвиток громади, у якій житимуть щасливі люди. «Маємо бути однією командою, потужним інструментом ефективного досягнення цілей та поставлених завдань, створювати «магніти» для інвесторів», - зазначив очільник громади.

По завершенню апаратної наради селищним головою було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів, установ та закладів громади.