ДИТЯЧИЙ САДОК – ЦЕ ТОЙ СВІТ, У ЯКОМУ ДИТИНА ЖИВЕ В НАЙВАЖЛИВІШИЙ ПЕРІОД СВОГО РОЗВИТКУ

Дата: 09.04.2021 08:21

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ відвідав Недригайлівський дитячий навчальний заклад ясла-садок "Барвінок".

Завідувач Валентина ТИМЕНКО ознайомила очільника громади з роботою закладу.

Загалом дитячий садочок затишний та яскравий.

Тут постійно впроваджуються в практику роботи з дошкільнятами новітні прогресивні технології, удосконалюється рівень навчально-виховної роботи з дітьми.

Вихователі і працівники привітні та професійні у своїй справі.

Кожна група в дошкільному закладі – це неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги, де малюки можуть вибирати собі заняття до вподоби.

Але існує і ряд проблемних питань, які необхідно вирішувати.

Зокрема, заміна паркану навколо закладу, облаштування вуличного спортивного майданчика та ігрових зон, необхідність придбання жарових поверхонь, пароварки, прасок, часткова заміна меблів та освітлення, оргтехніки та закупівля комплектів навчально-методичного забезпечення.

Маємо забезпечувати всі потрібні умови для успішного розвитку дітей. Адже, діти - це найголовніше, наше майбутнє, продовження нас самих і нашої країни.