В ГОСТІ ДО МУЗЕЮ

Дата: 24.06.2021 10:22

Дуже приємно коли тебе запрошують в гості, а ще коли запрошують в краєзнавчий музей подивитися на старовинну скриню і на «скарби», що в тій скрині  зберігаються.

На гостину вирушили пенсіонери клубів «Вишиванка» та «Квіти осені» комунального закладу Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування. Бо дуже цікаво, що ж там за скриня така. А в тій скрині дійсно скарб:  вишиті рушники, сорочки наших предків.

Запросила нас Ніна МАСЛАК науковий співробітник Недригайлівського краєзнавчого музею та підготувала цікаву розповідь про рушник. Протягом усього життя людину супроводжував рушник. Він допомагав під час календарно-обрядового річного циклу у різних роботах, святах, обрядах. Дуже багато цікавого  та пізнавального гості дізналися з розповіді наукового співробітника музею. Після розповіді уважно  розглядали кожен рушник окремо, на схему вишивки, орнамент, мереживо.

Пенсіонери дуже вдячні Ніна МАСЛАК  за змістовну і цікаву розповідь.