ПАЛІАТИВНА ДОПОМОГА У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ: НІХТО НЕ ПОВИНЕН ТЕРПІТИ БІЛЬ

Дата: 29.06.2021 13:19

Ось уже 2,5 місяці в КНП "Недригайлівська лікарня" працює паліативна допомога. За цей час стаціонарну паліативну допомогу отримали 14 хворих. На сьогодні в закладі перебуває 12 осіб.

Хворі отримують лікарське спостереження, цілодобовий медсестринський догляд та симптоматичну терапію.

Мобільною паліативною допомогою охоплено 28 осіб, до яких проведено близько 70 виїздів. Пацієнти та їхні рідні отримують відповідні рекомендації по догляду за хворим, лікування болю, лабораторні та інструментальні дослідження, а також психологічну підтримку.

Про важливість наявності та функціонування паліативної допомоги у нашій громаді з самого початку своєї роботи на посаді неодноразово зазначав Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. І вона дійсно працює!

Контактний номер для консультування 0959046487.