ЗАПАЛЮЙМО НЕДРИГАЙЛІВШИНУ ЯСКРАВИМИ ВОГНЯМИ ТА ЕНЕРГІЙНИМИ ТАНЦЯМИ

Дата: 06.07.2021 16:47

Свято відбудеться 10 липня 2021 року у селищі Недригайлів на культурно-спортивному комплексі "Колос".

У ПРОГРАМІ СВЯТА:

10-00-18-00 - спортивні змагання та ігри «Козацькі розваги»:
10-00 - пляжний волейбол, міні-футбол (КСК «Колос»);
10-00 - традиційний відкритий селищний шаховий турнір (Недригайлівський БДЮТ);
16-00 - спортивні ігри «Козацькі розваги» (КСК «Колос»).
16-00 - 20-00 - працюють театралізоване містечко старостинських округів, фотозони, локації від установ та організацій, підприємців, літературні читання на березі річки Сули, торгові точки, містечка народних умільців, виставка-продаж продукції бджільництва.
17-00 - 18-00 - флешмоб учнів КЗ «Тернівська дитяча школа мистецтв», виступ народного аматорського духового оркестру «Мамонт Бенд» КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради» біля головного входу на КСК «Колос».
17-30 - показові виступи вихованців ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини» та виступ духового оркестру Сумської 27- ї реактивно-артилерійської бригади на футбольному полі КСК «Колос».
18-00 - 18-20 - урочисте відкриття свята.
18-20 - 20-00 - концерт за участю аматорських колективів Недригайлівської ОТГ, вихованців позашкільних закладів освіти, мистецьких шкіл, Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського. Театралізоване дійство «Купальська ніч».
20-00 - 20-20- встановлення рекорду на найбільший купальський хоровод у вишиванках.
20-20 - 21-00 - концерт артистів Сумської обласної філармонії.
21-00 - 22-30 - концерт естрадних виконавців з м. Суми (Віталій Шаповал, Марина та Віталій Велітченко, Леонід Вівсюк, Євгеній Джулай, шоу-балет «Едем»).
22-30 - святковий феєрверк.
22-30 - 24-00 - виступ професійних естрадних виконавців ( Кавер група
«In White», місто Київ).
24-00 - 02-00 - святкова дискотека.