ВОНИ ЖИВІ, ДОПОКИ МИ ПАМ'ЯТАЄМО

Дата: 29.08.2021 18:09

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Щоб вшанувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя, 29 серпня біля пам’ятного знаку захисникам , полеглим за волю та незалежність України, на території Меморіалу Пам’яті та Слави в смт Недригайлів проведено покладання квітів та вшанування загиблих хвилиною мовчання.

Захищаючи Україну, загинуло троє воїнів Недригайлівщини – Олексанр ШОВТУТА, Сергій ГРИБЕНИК, Євген КЕРЕЧАНИН.

Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб наступні покоління мали гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати рідний край та робити Україну кращою.

Схилити голови у вдячності прийшли учасники АТО/ООС, селищне керівництво, військові, громадськість.

На знак пам’яті про кожного із загиблих воїнів, учасники заходу розмістили на своєму одязі стилізовані соняхи.

Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

Звертаючись до присутніх, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ та голова громадської організації "Спілки учасників АТО - "Патріоти Батьківщини" Анатолій ЧОРНЕНКО зазначили, що найменше, чим ми можемо віддячити, це подякувати загиблим захисникам, гідно їх вшановувати та пам’ятати про кожного воїна.

Хай Господь Бог береже кожного українського воїна, який зараз захищає нашу Батьківщину, від ворожої кулі.

Вічна пам'ять загиблим!

Слава Україні!